FacebookTwitter Sitene Ekle Arkadaşına Tavsiye Et

Patent Fikrine Bir Gününü Ayır!

Adres Patent tarafından hayata geçirilen ‘Patent Fabrikası’ hem ülke ekonomisi hem de firma değeri açısından en önemli başarı faktörlerinden biri olan patent sahibi olma konusunda yol gösterici bir referans olma özelliği taşıyor.

İSTANBUL - Başlattığı ‘Türkiye Patent Harekatı’ ile Türkiye’deki patent olgusuna yeni bir bakış açısı getiren Adres Patent, 2011 yılında da araştırma, üretim ve patent konulu seminerlerine çağdaş yöntemler üzerinde duracağı yılın ilk semineri ile devam ediyor.

20 Ocak 2011 tarihinde Gebze Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nde düzenlenecek olan yılın bu ilk semineri kapsamında son dönemin üretim trendleri, bir patent süreci rehberi olarak öne çıkan Patent Fabrikası projesi ve mühendislik ile pazarlama zekasını aynı potada eriten son dönemin önde gelen düşünce tekniklerinden biri olan TRİZ Patent Mühendisi Salim Şentürk ve Onur Dilmaç tarafından masaya yatırılacak. Patent konusunda faydalı model, sanayi şartlarında avantaj sağlayan patent süreci ve endüstriyel tasarım tescili de seminer kapsamında ele alınacak diğer önemli konular arasında.

Haberin linki: http://www.ogunhaber.com/haberler/sirket-haberleri/50816-bir-gununu-patent-fikrine-ayir-one-gecen-sen-ol.html

   
 
 
 
 
 
   
E-Mail : info@turkiyepatenthareketi.com
iletisim@turkiyepatenthareketi.com
Tel : +90 212 347 8989