FacebookTwitter Sitene Ekle Arkadaşına Tavsiye Et

'Patent'i en iyi yazan, iPad'i kazanacak!

İSTANBUL - Yarışmaya katılacak makalelerin, 'Patentin Önemi', 'Patent Yapanların Kazançları', 'Patentlerin Ülke Kalkınmasına Etkisi', 'Buluş Nasıl Yapılır?', "Buluşların Arttırılması", "Patentle İlgili Başarı Hikayeleri" konularını içermesi gerekiyor. 1 Ocak 2011 Tarihinde başlayacak olan yarışmaya son katılım tarihi olarak '31 Mart 2011' belirlendi.

Yarışmada dereceye giren yarışmacılara ödülleri 26 Nisan  2011 Tarihinde Dünya Fikri Mülkiyet Gününde düzenlenen törenle verilecek. Ayrıca yarışmaya katılan tüm makaleler www.patentakademisi.com ve Adres Patent' in sektörel ve bölgesel portallarında yayınlanacak.

Yarışma ile ilgili değerlendirme, yayınlanan makalelerin okunma (tıklanma) sayıları; makalelerin Facebook, Twitter gibi sosyal medyalarda yer alma sayıları ve arama motorlarında bulunma sayıları gibi parametreler üzerinden yapılacak.

Yarışmanın birincisine ödül olarak iPad Apple Notebook, 2'ncisine Acer EM350 Netbook, 3'üncüsüne ise Nokia X3-02 Touch&Type Cep Telefonu hediye edilecek.

Haberin linki: http://www.dunya.com/patenti-en-iyi-yazan-ipadi-kazanacak_109993_haber.html

   
 
 
 
 
 
   
E-Mail : info@turkiyepatenthareketi.com
iletisim@turkiyepatenthareketi.com
Tel : +90 212 347 8989