FacebookTwitter Sitene Ekle Arkadaşına Tavsiye Et

Türkiye Patent Sloganını Arıyor!
26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet gününe dikkat çekmek amacıyla Adres Patent öncülüğünde Türkiye Patent Hareketinin sosyal medyada #TürkiyePatentSloganınıArıyor etiketi ile slogan yarışması 01 Mart tarihi itibari ile başladı.

01 Mart - 15 Nisan 2016 tarihleri arasında sosyal medya üzerinden gerçekleşecek olan yarışmada çok sayıda slogan, marka uzmanları tarafından tek tek değerlendirilip 2016’nın patent sloganı seçilecek.

Kazanan slogan ve slogan sahibinin ismi, Adres Patent öncülüğünde Türkiye Patent Hareketi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği billboardlarda bir hafta boyunca yer alacak.

YARIŞMANIN AMACI

Dünya Patent Örgütü (WIPO) tarafından belirlenen 26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Hakları Günü’nün ülke ekonomisini yakından ilgilendirmesi sebebiyle Adres Patent ve Türk Patent Harekâtı işbirliğiyle Türkiye’deki Fikri Mülkiyet bilincine dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Türkiye Patent Hareketi tarafından başlatılan slogan yarışması için başvurular; Adres Patent Facebook ve Twitter hesaplarından #TürkiyePatentSloganınıArıyor etiketi eklenerek 15 Nisan 2016 Cuma günü saat 17:00 'ye kadar yapılacaktır.

Marka uzmanlarının puanlarına göre belirlenecek en çarpıcı slogan, 18 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 10:00'da Adres Patent resmi web sitesi, Facebook ve  Twitter hesaplarından açıklanacaktır.

#TürkiyePatentSloganınıArıyor Slogan Yarışmasının Ödülleri:

1.'ye: i-Pad

2.'ye: Tablet

3.'ye: Tablet Mini

 

Not: Yarışmaya katılacakların Adres Patent Twetter ve Facebook sosyal medya hesaplarını eklemekleri gerekmektedir.

   
 
 
 
 
 
   
E-Mail : info@turkiyepatenthareketi.com
iletisim@turkiyepatenthareketi.com
Tel : +90 212 347 8989