FacebookTwitter Sitene Ekle Arkadaşına Tavsiye Et

‘Yaz, Kazan’ ödüllü makale yarışması tüm hızıyla devam ediyor!

KURUMSALHABERLER , 27.01.2011 -- Başlattığı ‘Türkiye Patent Hareketi’ ile ülkemizdeki patent sorununa yepyeni bir bakış açısı getiren Adres Patent, 2011 yılına proje kapsamında düzenlediği ödüllü bir makale yarışması ile girdi. 1 Ocak 2011 tarihinde başlayan ve büyük bir ilgiyle devam eden yarışma, firmalar ve markalar için patenin önemini içeriyor. 31 Mart 2011 tarihine kadar devam edecek olan yarışmanın birincisini ise bir ipad bekliyor.

Adres Patent başlattığı ‘Türkiye Patent Harekatı’ kapsamında, önemli bir projeye daha imza atarak ödüllü bir makale yarışması düzenledi. ‘www.adrespatent.com’ ve ‘www.patentakademisi.com’ üzerinden düzenlenen ve 31 Mart 2011 tarihine kadar devam edecek yarışma, patent konusunun önemi üzerine sınırları aşan bir beyin fırtınası yaratmayı hedefliyor.

Artıları ve artırılması gerekenleri ile Türkiye’de patent’.

Patentle ilgili her fikir yarışma kapsamında!
Makale yarışması dahilinde; “Patentin Önemi Nedir?”; “Patent Yapanların Kazançları Nelerdir?”; “Patentlerin Ülke Kalkınmasına Etkisi Nedir?”; “Buluş Nasıl Yapılır?”; “Buluşların Arttırılmasının Önemi Nedir?” gibi katılımcılara fikir vermek amacıyla konu başlıkları belirlendi. Kalıpların dışına çıkarak Türkiye’deki patent konusu ve atılabilecek adımlarla ilgili yeni bir vizyon oluşturmayı hedefleyen yarışma kapsamında, belirlenen başlıklarla sınırlı kalmak istemeyen katılımcılar patent ile ilgili akıllarına gelen her konuda makale yazabilir ya da röportaj yapabilir.

Haberin linki: http://www.kurumsalhaberler.com/adrespatent/bultenler/yaz-kazan-odullu-makale-yarismasi-tum-hiziyla-devam-ediyor/

   
 
 
 
 
 
   
E-Mail : info@turkiyepatenthareketi.com
iletisim@turkiyepatenthareketi.com
Tel : +90 212 347 8989