FacebookTwitter Sitene Ekle Arkadaşına Tavsiye Et

DESTEKLEYEN MEDYA KURUMLARI

YELKEN RADYO

Yelken Radyo Yayın Yönetmeni Selçuk ERAT:

"Her gün hızla büyüyen ve gelişen, yüzünü “yeni dünya”ya dönen bir Türkiye’nin; sanayide ve teknolojide hak ettiği konuma ulaşması ve geleceğini yatırım altına almasında öncü ve yol gösterici olacağını düşündüğümüz, Adres Patent tarafından başlatılan “Türkiye Patent Hareketi”ni destekliyoruz."

 

 

 

ENSONHABER MEDYA GRUBU 

Ensonhaber Medya Grubu Grup Başkanı Serkan KALEMCİLER:

"Patent hayattır ve toplumsal yükselişin temel taşlarından biridir. Patent sayısı dünya standartlarına ulaşan bir ülke teknolojik gelişim ve ekonomik kalkınma açısından da dünya standartlarına yükselir. Bunun bilincinde bir kurum olarak ‘Türkiye Patent Hareketi’ni gönülden destekliyoruz. toplumun patent konusunda bilinçlenmesinin önemine inanıyoruz.”

 

 

 

 HABER 3 YAYIN GRUBU

Haber 3 Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Onur ÖZER:

"Türkiye'deki patent bilincinin artması toplumun tescil konusunda yeterli düzeyde bilinçlendirilmesine bağlıdır. Bu konuda geliştirilecek iletişim faaliyetleri patent sayımızın her geçen gün artmasını sağlayacaktır. Türkiye'deki buluşçu mantığı harekete geçirme amacıyla Adres Patent tarafından başlatılan 'Türkiye Patent Hareketi'ni gönülden destekliyor, en kısa zamanda bir AR-GE atılımı yapılmasını diliyoruz."

 

 

 

RADYO TEK

Radyo Tek Genel Yayın Yönetmeni Feridun KIYAK:

"Patentli ürün milli sermayedir. Türkiye'ye dair değerlerimize sahip çıkmamız bize ait bir teknolojinin üretilmesi ve kayıt altına alınmasıyla mümkün olacaktır. Biz de Radyo Tek olarak, ülkemizin patent sayısını arttırma hedefiyle başlatılan Türkiye Patent Hareketi projesini destekliyoruz."

 

 

 

GIDA VİZYON DERGİSİ

Gıda Vizyon Dergisi Kurumsal İletişim Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Alaaddin ORHAN:

"Patent konusunda önemli adımlar atılması gerektiğini düşünen bir kurum olarak biz de Türkiye Patent Hareketi'ni destekliyoruz. Önemli olan toplumun içindeki 'buluşçu'yu uyandırmak ve harekete geçilmesini sağlamak. Konuyla ilgili olarak başlatılan bilinçlendirme faaliyetlerinin kısa sürede etki edeceğini düşünüyor ve Türkiye'nin patent sayısının dünya standartlarına ulaşmasını umutla bekliyoruz."

 

 

 

 TEKSTİL DÜNYASI

Tekstil Dünyası Dergisi Satış ve Reklam Müdürü Musa İMDAT:

"Türkiye'deki patent sorununun farknıda olan bir yayın olarak toplumun patent konusunda bilinçlendirilmesinin patent sayımızı doğrudan etkileyeceğini düşünüyoruz. Bu konuda önemli olan, doğru bilinçlendirme faaliyetleri düzenlemek ve halkımızın patent konusunda gerekli bilgiyi alabilmesini sağlamakdır. Böylesine önemli bir misyonu üstlenen ve çalışmalarını başarı ile yürüten Türkiye Patent Hareketi'ni biz de destekliyoruz." 

 

 

 

GIDA VİTRİNİ

Gıda Vitrini Genel Yayın Yönetmeni Selami TÜRKOĞLU:

"Genel anlamda bir yaraya parmak basmak ya da sektörler bazında girişimcileri bilinçlendirmek bu olsa gerek. Emeğinize sağlık. Meseleye, milli bir kalkınma hamlesiyle bakmak gerekiyor. Bu bilinçle girişiminizi destekliyor, Gıda Vitrini Haber Portalımızda içeriğimizin sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi istiyoruz. Başarılar."

 

 

 

YÜZEY İŞLEM VE KUMLAMA DERGİSİ

Yüzey İşlem ve Kumlama Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Dursun ARIK:

"Patent konusu belirli sektörlerin değil herkesin sorunudur. Bir ülkenin patent sayısı artarsa kazançlı çıkan tüm toplum olur. Bunun bilincinde bir yayın olarak biz de Türkiye Patent Hareketi'ni destekliyoruz. Toplum gerektiği gibi bilinçlendirilirse Türkiye gereken patent seviyesine ulaşacaktır."

   
 
 
 
 
 
   
E-Mail : info@turkiyepatenthareketi.com
iletisim@turkiyepatenthareketi.com
Tel : +90 212 347 8989