FacebookTwitter Sitene Ekle Arkadaşına Tavsiye Et

ANA SPONSORLAR
 

ADRES PATENT

Adres Patent olarak Türkiye Patent Harekatı'nın öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana patentin önemini anlatmaya ve ulaşabildiğimiz herkesi bu konuda bilinçlendirmeye çalıştık. Patent sayısını arttırmak için üniversiteler, sanayiciler, iş adamlarımız, sivil toplum kuruluşları gibi birçok yerde yüzlerce kişiye eğitimler verdik. Türk Patent Hareketi'nin kurulması ile birlikte bir çatı altında toplandık. Bizim gibi düşünenlerle aynı amaç için birlikte olmaktan mutluyuz. Destek veren herkese teşekkürler. 

 

 

ALİ YÜKSEL & HİLMİ ÖZALP PUBLISHING

Ali Yüksel & Hilmi Özalp Publishing:

"Globalleşen dünyada artık fikri mülkiyetin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulayan sosyal sorumluluk projesi 'Türkiye Patent Hareketi'ni destekliyor, bu konuda önce olan Adres Patent'i ve emeği geçen herkesi kutluyoruz."

 
 

PATENT FABRİKASI

 "Dünya ekonomilerini ayakta tutan en önemli unsur patentlerdir. Milyonları aşan patent sayıları bulunan ülkelerin süper güç diye anılması bu tespitinde en güzel örneğidir. Bizler Türkiye Patent Harekatı'nda birleşerek verdiğimiz ve bundan sonra vereceğimiz eğitimlerle sosyal bir sorumluluk olduğunu düşündüğümüz bilinçlendirme çalışmalarına devam edeceğiz. Emeği geçen herkesi kutluyoruz."

 

 

PATENT AKADEMİSİ

"Patent Akademisi olarak harekatın medya sponsoru olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Başta Adres Patent olmak üzere tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Kuruluş amacımız Türkiye'nin patent sayısını arttırmak ve herkesi bu konuda bilinçlendirmek. Ülkümüzü bu çatı altında yerine getirdiğimizi ve üyelerimizle birlikte yapacağımız yeni çalışmalarla hedeflediğimizin çok üstüne çıkacağımızın inancını taşıyoruz. Herkesin bu harekatta yanımızda olmasını yürekten temenni ediyoruz."

 

   
 
 
 
 
 
   
E-Mail : info@turkiyepatenthareketi.com
iletisim@turkiyepatenthareketi.com
Tel : +90 212 347 8989